[vc_row][vc_column][cz_gap height=”70px” height_mobile=”0px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column offset=”vc_col-md-6″][cz_gap height=”60px”][cz_title shape=”square” text_center=”true” id=”cz_62032″ sk_shape=”background-color:#000001;width:25px;height:17px;top:-45px;left:15px;CDVZtransform:skew(-45deg) rotate(45deg) translate(-50%) ;CDVZ” sk_shape_mobile=”left:50%;” cz_title=””]Hakkımızda

Siza şirketlerinin tanıtımı[/cz_title][cz_gap height=”30px”][cz_title text_center=”true” id=”cz_21400″ sk_overall_mobile=”margin-bottom:40px;” cz_title=””]

Şirketin elektronik endüstrisi, boru üretimi, tasarım ve üretim laboratuar cihazlarının kalitesini ve ultrasonik olarak test edilmesini sağlamak için çeşitli cihazların tasarımı ve üretimi alanındaki en gelişmiş teknolojiye dayanarak, 20 yılı aşkın teknolojiye dayanıyor. Kalınlık göstergeleri bu çizgi aktivitesi.

Şirket, otomotiv ve ev aletleri endüstrileri ile ilgili hassas test cihazlarını tasarlama ve üretme onuruna sahiptir. Şirketin faaliyetleri, sensör ve eriyik sıcaklığı, termostat, zamanlayıcı, sayaç, DC yuvarlak kontrol cihazı, PLC sistemleri ve danışma hizmetleri, tasarım, kurulum, bakım gibi doğru ölçüm araçlarına dayanmaktadır.

Şirket, araştırma ve araştırmaya, bilimsel ve deneyimli kadroların kullanımı, pazarlamanın yeni ilkelerini, gelişmiş küresel teknolojinin seçimi, en son üretim standartları, en son üretim standartları, danışmanlık ve satış laboratuarını sağlamaya hazır olan saygın uluslararası şirketlerle işbirliği konusunda gözlemleniyor. Akademik merkezlere, standart kurumlara, petrokimyasallara ve endüstriyel merkezlere ekipman ve kalite kontrolü.

Şu anda, Avrupa ülkelerine ihracatın yanı sıra, şirket tarafından üretilen cihazlar, ülkedeki en alakalı kalite kontrol laboratuvarları ve Ar-Ge olarak da kullanılır. Şirketin polimer endüstrisi ve çelik endüstrisinde, tel ve kablodaki imalat sunumları ve lif endüstrisi ve kumaş kullanılır.

Müşteri memnuniyeti, çeşitli, yüksek kalite ve servis sağlayıcıları ve Batka tüketicilerinin eksenel bilgi, işleme, sürekli iyileştirme konusundaki saygınlığı için sürekli iyileştirme sağladığımızı düşünüyoruz. Bu nedenle, bu hedeflere ulaşmak için, uluslararası standartlar ISO9001: 2008 ve ISO14001: 20041’dir, tüm şirketin personelinin onları uygulamaya karar verdiği bir model olarak.

[/cz_title][cz_gap height=”30px”]

[/vc_column][vc_column offset=”vc_col-md-6″]
[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column offset=”vc_col-md-6″][cz_image css_position=”relative;display: table;margin:0 auto” tilt=”on” id=”cz_110572″ image=”1605″ svg_bg=”_class_svg_type:dots;left:40px;” sk_css=”box-shadow:0px 10px 50px rgba(0,0,0,0.12);”][/cz_image][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_gap height=”100px” height_mobile=”80px”][vc_separator color=”juicy_pink” style=”shadow” border_width=”5″][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1569838343553{padding-top: 60px !important;padding-bottom: 60px !important;background-color: #eeeeee !important;}”][vc_column]
[/vc_column][/vc_row]